Wij zijn Spryng

En geloven in de kracht van SMS

Bel
+32 25 881 931

Alexander Wanders

Founder
alexander@spryng.be

Bel
+32 25 881 931

Marc Rottinghuis

Founder
marc@spryng.be

Bel
+32 25 881 931

Jan Paul van der Velden

Founder
janpaul@spryng.be

Bel
+32 25 881 931

Bernard Rottinghuis

CFO
bernard@spryng.be

Bel
+32 25 881 931

Paul Hage

CTO
paul@spryng.be

Bel
+32 25 881 931

Tim Meijer

CMO
tim@spryng.be

Bel
+32 25 881 931

Faniëlle de Wit

Global Partnership Manager
fanielle@spryng.be

Bel
+32 25 881 931

Tessa Waalwijk

Global Development Manager
tessa@spryng.be

Bel
+32 25 881 931

Anne Marees

Global Project Manager
anne@spryng.be

Bel
+32 20 770 3005

Alexander van Leeuwen

Global Relationship Manager
avanleeuwen@spryng.be

Bel
+32 20 770 3005

Roemer Bakker

Development
roemer@spryng.be

Bel
+32 20 770 3005

Jelle Manders

Development
jelle@spryng.be

Bel
+32 25 881 931

Esther Moerman

HRM Manager
esther@spryng.be

Bel
+32 25 881 931

Stephanie Markus

Office Manager
stephanie@spryng.be

Bel
+32 25 881 931

Kit Cheung

Head of Support
kit@spryng.be

Bel
+32 25 881 931

Martina Honegger

Support
martina@spryng.be

Bel
+32 25 881 931

Godra Sedighi

Security Officer
godra@spryng.be